E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM

Manisa Belediyesi Turizm Seferberliğine Neden Katılmadı?

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya katılmama gerekçelerini açıkladı.

Makamında gazetecilerin sorularını cevaplayan Ergün, Manisa Valiliği tarafından başlatılan Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi'nin tanıtım programına neden katılmadıklarını açıkladı.

Organizasyonun birkaç hafta önce İl Kültür Müdürlüğü'nce yapıldığını, Kula Belediyesi dahil olmak üzere çeşitli kurumların yer aldığı davetiyede Manisa Belediyesi'nin olmadığına dikkat çeken Başkan Ergün,

"Dün yapılan Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi kapsamında düzenlenen toplantı davetiyesi bize ulaştı. Fakat geçtiğimiz haftalarda yapılan ilk toplantı davetiyelerinde maalesef Manisa Belediyesi'nin olmadığı görülüyor. Sanırım biz bu oluşum içerisine kabul edilmedik. Bu da üzüldüğümüz bir nokta. Ama ön yargılı değiliz. İsterdik ki Manisa'nın turizm açısından marka olmasına yönelik ilerlediği noktada Manisa Belediyesi de bu oluşumun en başından beri içerisinde olsun. Bizim kırıldığımız nokta budur. İnşallah bu yanlış da düzeltilir" dedi.

Birkaç belediye personelinin gözaltına alınmasına yönelik açıklamada bulunan Başkan Ergün, hukuki sürecin devam ettiğine dikkati çekerek şunları bildirdi:

"Hukuk süreci devam ediyor. Biz de bunu bekliyoruz. Bu safhada açıklama yapmamız yanlış olur. Şimdiye kadar arkadaşlarımızla çalışmalarımızı ilgili müdürlüğümüz nezdinde yaptık. Arkadaşlarımızın bu oluşumun içerisinde değil, bu oluşuma sokulmak istendiğini düşünüyorum. Kararı bekleyip, göreceğiz" dedi.

· Bu haber Genel kategorisinde 01/03/2012 tarihinde tarafından yayınlanmış, 1955 defa okunmuş.
· ETİKETLER: cengiz ergün manisa turizm seferberliği
YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com